Pri objednávke nad 50 máte dopravu zadarmo po celej Slovenskej republike!

Leto je časom veľkej radosti, ale pre mnohých môže byť aj nočnou morou. Vysoké vonkajšie teploty, cestovanie, kúpanie v rôznych vodných zdrojoch... to všetko je nepochybne príjemnou súčasťou bežnej letnej zábavy. Je však aj jedným z rizikových faktorov intímnych problémov, ktoré mnohí z nás bohužiaľ poznajú. Hovoríme o infekciách, najčastejšie kvasinkového pôvodu, a ďalších komplikáciách, ktoré nám môžu veľmi znepríjemniť každodenný život alebo pokaziť dovolenku. Ešte horšie je, že majú tendenciu sa vracať. Skúste s nimi raz a navždy bojovať pomocou konopnej kozmetiky.

Preventívne opatrenia

Základom prevencie týchto nepríjemných ťažkostí je dodržiavanie niekoľkých praktických postupov. V letných mesiacoch noste radšej pohodlné voľné oblečenie a spodnú bielizeň z priedušných materiálov. Vyhnite sa nadmernej konzumácii sladkostí, pretože cukor v tomto prípade pôsobí ako živná pôda pre škodlivé kvasinky a iné mikroorganizmy. V lete venujte zvýšenú pozornosť správnym hygienickým návykom a používajte len osvedčené a šetrné pracie prostriedky. Na tento účel odporúčame najmä čistú prírodnú kozmetiku, ktorá neobsahuje umelé farbivá ani parfumy. Pokiaľ ide o intímnu hygienu, oplatí sa hrať na istotu a používať len výrobky najvyššej kvality.

Intimná hygiena

Konope je veľmi prospešné aj v oblasti intímnej hygieny. Zabudnite na parfumované mydlá a sprchové gély. Produkty na intímnu hygienu a umývanie musia spĺňať iné kritériá, musia mať zásadité pH. Vyskúšajte náš konopný intímny čistiaci gél, ktorý sa vyznačuje veľmi jemným zložením, obohateným o účinnú látku kanabidiol (CBD), čajovníkový olej a rozmarínový extrakt. Má upokojujúci účinok a zaručuje dlhotrvajúci pocit sviežosti a čistoty. Vďaka veľmi jemnému prírodnému zloženiu je vhodný na každodenné použitie. Môžete po ňom siahnuť aj v situáciách, ktoré si vyžadujú špeciálnu starostlivosť. V letných mesiacoch spĺňa aj vyššie nároky na dobrú intímnu hygienu..

Stresové situácie nielen v letných mesiacoch

Patrí sem najmä menštruácia, pohlavný styk (hygiena pred a po ňom), športová aktivita (najmä návšteva spoločných bazénov a sáun) a iné situácie spojené s nadmerným potením (napr. cestovanie). Patria sem napríklad gynekologické vyšetrenia alebo obyčajné návštevy toalety (najmä po vyprázdnení sa uistite, že sa do pošvy nedostali mikroorganizmy; vždy sa dôkladne umyte vodou; v podmienkach mimo domova - v práci, na cestách - majte v zálohe vhodné vlhčené utierky, ktoré pomôžu situáciu aspoň rámcovo zvládnuť). Buďte opatrní aj pri užívaní antibiotík, ktoré môžu narušiť prirodzenú mikroflóru vášho tela.

Ďalšou výhodou konopného gélu na intímnu hygienu je, že je vhodný aj pre mužov. Minimalizujte množstvo kozmetiky v kúpeľni a vyberajte si len tú najkvalitnejšiu.


Užívajte si leto naplno a nedovoľte, aby vás obmedzovalo. S pomocou kvalitnej konopnej kozmetiky môže byť váš život spokojnejší.