Pri objednávke nad 50 máte dopravu zadarmo po celej Slovenskej republike!

Menštruácia je dôležitou súčasťou života každej ženy, tento výnimočný okamih je transformačným obdobím vstupu do nového cyklu. Pri hormonálnych výkyvoch sa mení telo, nálada a vonkajší vzhľad ženy. Menštruácia však môže byť pre mnohé ženy aj veľmi bolestivým a nepríjemným zážitkom. Menštruačné bolesti je možné účinne kontrolovať, a to úplne prirodzeným spôsobom. S pomocou konope.

Účinná úľava od bolesti

Konope je od nepamäti účinným nástrojom pre ženy trpiace menštruáciou. Kráľovná Viktória je jednou z najznámejších užívateliek konope na zmiernenie menštruačných bolestí. História užívania konope v tomto kontexte však siaha oveľa ďalej. Múdrosť prírodných národov nás môže inšpirovať aj dnes; je dobré zostať v kontakte s vlastnými koreňmi a uvedomiť si, že napriek všetkým moderným výdobytkom sme stále súčasťou prírody.

Účinky konope sa veľmi úspešne využívajú aj pri závažných bolestivých ochoreniach. Týmto úplne prírodným spôsobom máme zaujímavú alternatívu k bežným analgetikám. Nie je preto prekvapujúce, že konope môže byť dobrým pomocníkom aj pri menštruačných ťažkostiach.

Vaginální čapíky - hit amerického trhu

Jedna americká spoločnosť bola v posledných rokoch veľmi úspešná pri výrobe vaginálnych čapíkov z konope, ktoré prinášajú úľavu svojim používateľkám takmer okamžite po zavedení. Účinné látky sa dostávajú do tela cez vaginálnu stenu, takže k úľave od bolesti dochádza približne do 20 minút od aplikácie. Táto prírodná alternatíva k ostatným liekom proti menštruačnej bolesti je určite vzrušujúcou hudbou budúcnosti.

Konopné vaginálne čapíky sú v podstate moderným spôsobom podávania starobylého lieku, ktorý ženy bežne používajú už stáročia.

Výhody konepe pre intímnu hygienu

Počas menštruácie je potrebná zvýšená intímna hygiena. Kľúčom k úspechu je výber správneho pracieho prostriedku. Zabudnite na parfumované mydlá a sprchové gély. Intímny čistiaci a umývací prostriedok musí spĺňať rôzne kritériá, musí mať zásadité pH. Vyskúšajte náš konopný intímny umývací gél, ktorý má veľmi jemné zloženie obohatené o účinnú látku kanabidiol (CBD), olej z čajovníka a výťažok z rozmarínu. Má upokojujúci účinok a zaručuje dlhotrvajúci pocit sviežosti a čistoty. Vďaka veľmi jemnému prírodnému zloženiu je vhodný na každodenné použitie. Môže sa používať aj v situáciách, ktoré si vyžadujú osobitnú starostlivosť (športová aktivita, pohlavný styk, gynekologické vyšetrenia, užívanie antibiotík). Medzi ďalšie výhody konopného gélu na intímnu hygienu patrí to, že je vhodný aj pre mužov. Minimalizujte množstvo kozmetiky v kúpeľni a vyberajte si len tú najkvalitnejšiu.

Konope je rastlina s neuveriteľným a v mnohých ohľadoch ešte neobjaveným potenciálom. Treba k nemu pristupovať s rešpektom a jeho účinky na vlastný organizmus testovať bezpečným spôsobom. S našimi výrobkami sa nemôžete pomýliť.