Pri objednávke nad 50 máte dopravu zadarmo po celej Slovenskej republike!

Mnohí z vás si začali uvedomovať, že moderná kozmetika je plná chemikálií a umelých látok, ktoré zaťažujú nielen našu pokožku a telo, ale aj životné prostredie.

Uvedomujete si vôbec, aké látky si na pokožku nanášate?

Odborníci dokázali, že látky z kozmetiky sa do nášho tela dostávajú cez pokožku. Ak kozmetika obsahuje nevhodné chemické látky, naše telo ich nemusí byť schopné rozložiť. To môže viesť k upchatiu organizmu, zablokovaniu lymfatického systému, ukladaniu látok v pečeni, obličkách alebo uzlinách a pri dlhodobom užívaní dokonca k vzniku rakoviny.

Prírodná kozmetika je preto vhodná aj pre alergikov a ľudí, ktorí majú problémy s citlivou pokožkou. Je to najlepšia voľba pre zdravie celej rodiny, ale aj pre prírodu a našu planétu.

Prírodná konopná kozmetika Carun

Prírodná česká kozmetika Carun obsahuje oleje a rastlinné výťažky v najvyššej možnej kvalite, niektoré výrobky sú certifikované ako BIO alebo sú dokonca v RAW kvalite. To znamená, že obsiahnuté látky neprechádzajú teplotou vyššou ako 42 °C, takže účinné látky sú maximálne zachované.

Výrobky neobsahujú systémové parfumácie, kozervanty, farbivá, silikóny ani minerálne oleje. Zložky neobsahujú živočíšne produkty, sú teda vegánske a kozmetika nie je testovaná na zvieratách.

Prírodná konopná kozmetika Carun je vytvorená s láskou a úctou k ľuďom, rastlinám, zvieratám a matke prírode.